Z powodu urlopu Wszystkie zamówienia złożone w dniach 31.05-22.06, zostaną wysłane po 22 czerwca
Z POWODU URLOPU WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W DNIACH 31.05-22.06, ZOSTANĄ WYSŁANE PO 22 CZERWCA
0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

3 marca, 2022

Jak czyścić skórę naturalną?

Jak czyścić i pielęgnować skórę naturalną? Kupując dobre jakościowo produkty ze skóry naturalnej, chcesz cieszyć się nimi z pewnością wiele sezonów. Myślisz, że inwestując w porządną torebkę, otrzymasz produkt skórzany, który będzie wyglądał jak nowy przez lata bez odpowiedniej pielęgnacji? W idealnym świecie tak właśnie by było, ale niestety realia są nieco inne.

Czy czyszczenie skóry jest skomplikowane?

Nie! Napiszemy więcej – jest ono prostsze niż mogłoby się to wydawać. Istnieje kilka zasad, których należy przestrzegać, by cieszyć się pięknem swojej torebki ze skóry wiele lat. Oczywiście, nasze wskazówki możesz stosować także w przypadku innych produktów skórzanych.

Zasady pielęgnacji torebek ze skóry naturalnej

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące czyszczenia skóry naturalnej. Jeżeli jesteś już Klientem nashej firmy, z pewnością będą Ci one dość dobrze znane… Dlaczego? Dołączamy je do każdej zakupionej torby NASHE.

Systematyczna pielęgnacja to podstawa

Regularna pielęgnacja skóry naturalnej “receptą na sukces”? Zdecydowanie tak! Nie czekaj do momentu, w którym Twoja torebka skórzana będzie wyglądać już naprawdę nieestetycznie… Jeśli od samego początku będziesz ją systematycznie czyścić i impregnowć, wyrobisz sobie nawyk, który zaprocentuje… torebką, która będzie wyglądać jak nowa wiele lat!

Bądź delikatna – Twoja torebka Ci się odwdzięczy

Wysokiej jakości torebki skórzane są – owszem – trwałe, ale czyścić należy je możliwie jak najdelikatniej. Jeżeli będziesz wykonywać zbyt mocne ruchy, możesz spowodować stałe uszkodzenie skóry.

Najpierw - testuj, później – stosuj

Zanim przystąpisz do pielęgnacji skóry, zacznij od jej delikatnego wyczyszczenia suchą szmatką.  Kiedy ten etap masz już za sobą zawsze najpierw sprawdź, jak skóra reaguje na produkt do pielęgnacji. Możesz do tego celu użyć próbek, które są dołączane do większości torebek skórzanych wysokiej jakości (nashych produktów – oczywiście też). Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, testuj na niewielkim fragmencie skóry, którego nie widać. A propos specyfików do czyszczenia skór…

Wybieraj tylko sprawdzone produkty do pielęgnacji skóry

Najczęściej decyzja o zakupie torebki skórzanej jest poprzedzona dłuższym researchem. Podobnie powinno się robić z wyborem produktu do jej pielęgnacji. Przede wszystkim – nie stosuj specyfiku “do wszystkiego”. Wybieraj balsam lub krem dedykowany skórom naturalnym. My naszym Klientkom proponujemy to, czego sami używamy i z czego jesteśmy w pełni zadowoleni. Jest to sprawdzony preparat do pielęgnacji torebek skórzanych – Renapur.

Renapur doskonałym środkiem do czyszczenia skór naturalnych

Renapur to produkt w formie balsamu, dedykowany skórom naturalnym. Dzięki temu, że zawiera tylko naturalne składniki – m.in. olej jojoba i wosk pszczeli – jest maksymalnie bezpieczny dla nawet najbardziej miękkich skór. Idealnie odżywia artykuły galanterii skórzanej, podkreśla ich kolor i przywraca blask. Dzięki systematycznej pielęgnacji Renapurem, skóra z której wykonane są torebki pozostaje odpowiednio nawilżona i natłuszczona co zapobiega pęknięciom i łuszczeniu.

Jak czyścić podszewkę?

Skoro już wiesz, jak pielęgnować torebkę z zewnątrz, warto choć na chwilę zatrzymać się również przy czyszczeniu jej wnętrza… Jest to także bardzo proste i szybkie do wykonania. Wystarczy przyłożyć do podszewki miękką szmatkę, nasączoną delikatnym płynem do prania. Pamiętaj wciąż o tym, by być maksymalnie delikatną. W większości przypadków wystarczy jedynie kilka ruchów, by usunąć plamę/plamy. Możesz się zastanawiać, po co czyścić podszewkę, skoro tak rzadko ją widać…? Zawsze powtarzamy krótkie przesłanie: “bo liczy się wnętrze”. Tak, dobrze myślisz, może ono znaleźć zastosowanie nie tylko do wyglądu człowieka, ale i tego, co posiada.

Czy sama pielęgnacja wystarczy?

Skoro napisaliśmy to pytanie, z pewnością domyślasz się już, że nie! Istotne jest również to, w jakich warunkach przechowujesz torebkę i jak ją “traktujesz” na co dzień. Pamiętaj, że skóra skórze nierówna. Im bardziej delikatną torebkę skórzaną wybierzesz, tym większą uwagę musisz przykładać do tego, jak z nią postępujesz. Torebki ze skóry naturalnej nie lubią długotrwałego “przebywania” na słońcu i – generalnie – przy źródłach ciepła. Oprócz tego, nie lubią wilgoci. Czy to oznacza, że nie możesz jej nosić latem i przy deszczowej pogodzie? Oczywiście, że możesz, ale wtedy zadbaj o nią bardziej niż zwykle. Zmoczoną skórę wytrzyj delikatnie do sucha i pozostaw do naturalnego wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Jeżeli wiesz, że będzie narażona na niekorzystne warunki – nabalsamuj ją dokładnie środkiem do pielęgnacji.

Czy zakup skórzanej torebki ma w ogóle sens?

Czytając to wszystko, możesz się zastanawiać, czy nie za dużo zachodu z tą całą skórzaną torebką. Trzeba o nią dbać i pielęgnować. My z pewnością nie jesteśmy obiektywni, ale powiemy krótko: według nas tak, warto. Jeżeli zapytacie dlaczego, odpowiemy: ponieważ taka torebka przy odpowiedniej pielęgnacji odwdzięczy się nam pięknym wyglądem i posłuży długie lata. Zdecydowanie więcej mogą Ci o tym “powiedzieć” opinie naszych ukochanych Klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

@nashe_bags

cartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram