30 dni na darmowy zwrot na terenie polski
30 DNI NA DARMOWY ZWROT NA TERENIE POLSKI
0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

O nas

To jest historia o miłości. Miłości do zapachu skóry, precyzji kaletniczej igły, drugiego człowieka i torebek z duszą. Sentymentalna opowieść o życiu, wspomnieniach i pasji, która staje się wspaniałym sposobem na życie.

Gdy w kobiecym sercu rodzi się marzenie, nie ma siły, która je zatrzyma. I choć kiełkuje nieśmiało i łatwo je zdeptać, to jeśli przetrwa trudne początki, rozwija się intensywnie, wypełniając nie tylko całe serce, ale zaprzątając głowę. Jestem Aga, to ja zasiałam ziarno, z którego zrodziło się Nashe.
Mam ogromne szczęście, że mogę budować rodzinną firmę z najbliższymi mi ludźmi. Tomek, kluczowa postać w tej historii, pielęgnował moje kiełkujące marzenie, pomógł mu się zakorzenić, odganiał ciemne chmury i nie pozwolił zwątpić w powodzenie projektu. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że ja zasadziłam, ale to dzięki niemu Nashe rozkwitło.

A wszystko zaczęło się od rodzinnej pamiątki - kilkudziesięcioletniej skórzanej torby, która mimo upływu kilku dekad wciąż prezentuje się doskonale. Torebki, która latami towarzyszyła babci w kluczowych życiowym momentach, a od lat zajmuje ważne miejsce także w moim życiu. Jest moją podróżą w czasie, ogromem wspomnień i największą inspiracją. Ściskając ją w dłoni, od dawna marzyłam, by stworzyć coś równie wspaniałego, ponadczasowego i trwałego, jak torebka ukochanej babci.
Nashe rozkwita każdego dnia, wypełniając nasze serca radością, dumą i nadzieją na to, że produkty, które oddajemy w Twoje ręce będą przy Tobie latami, a z czasem staną się dla Ciebie i Twoich bliskich, tak ważne, jak dla mnie torebka, od której wszystko się zaczęło. Zapraszamy do naszego świata - świata, w którym królują klasyczne formy, jakość i rzemiosło w najlepszym wydaniu.

Agnieszka i Tomek Kisiel

@nashe_bags

cartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram