30 dni na darmowy zwrot na terenie polski
30 DNI NA DARMOWY ZWROT NA TERENIE POLSKI
0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Pracownia

Pamiętaj! Zakład pracy Twoim drugim domem. To PRL-owskie hasło idealnie pasuje do opowieści o pracowni kaletniczej Nashe, bo gdy za bardzo pochłonie nas papierkowa robota, tęsknimy za tym miejscem tak, jak tęskni się za domem podczas długiego pobytu na obczyźnie. W domu najlepiej!


Jesteśmy kameralną, rodzinną marką. Projektujemy i szyjemy wyjątkowe torebki dla wyjątkowych kobiet. Część z nich powstaje w naszej przydomowej pracowni, część w lokalnych pracowniach kaletniczych. W życiu i w pracy kierujemy się zasadami idei Slow Fashion. Wierzymy, że jakość jest ważniejsza niż ilość, a prawdziwe rzemiosło to solidność i uczciwość wobec Klienta. Dlatego też do swojej pracy wykorzystujemy tylko doskonałe, najwyższej jakości surowce, a zastosowane rozwiązania testujemy osobiście i z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.


W Łodzi projektujemy, wycinamy, szyjemy, pakujemy. Wiemy, że nam ufasz, więc z entuzjazmem w sercu i z piosenką na ustach każdego dnia pracujemy tak, by nigdy nie zawieść Twojego zaufania.

Zespół Nashe
@nashe_bags

Kontakt

Nashe Agnieszka Kisiel

 ul. Gościniec 34
93-645 Łódź

+48 785-072-136
office@nashe.pl

Nr konta: 50 1050 1461 1000 0092 0345 8451
NAPISZ DO NAS
cartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram