Z powodu urlopu Wszystkie zamówienia złożone w dniach 31.05-22.06, zostaną wysłane po 22 czerwca
Z POWODU URLOPU WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W DNIACH 31.05-22.06, ZOSTANĄ WYSŁANE PO 22 CZERWCA
0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Pracownia

Pamiętaj! Zakład pracy Twoim drugim domem. To PRL-owskie hasło idealnie pasuje do opowieści o pracowni kaletniczej Nashe, bo gdy za bardzo pochłonie nas papierkowa robota, tęsknimy za tym miejscem tak, jak tęskni się za domem podczas długiego pobytu na obczyźnie. W domu najlepiej!


Jesteśmy kameralną, rodzinną marką. Projektujemy i szyjemy wyjątkowe torebki dla wyjątkowych kobiet. Część z nich powstaje w naszej przydomowej pracowni, część w lokalnych pracowniach kaletniczych. W życiu i w pracy kierujemy się zasadami idei Slow Fashion. Wierzymy, że jakość jest ważniejsza niż ilość, a prawdziwe rzemiosło to solidność i uczciwość wobec Klienta. Dlatego też do swojej pracy wykorzystujemy tylko doskonałe, najwyższej jakości surowce, a zastosowane rozwiązania testujemy osobiście i z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.


W Łodzi projektujemy, wycinamy, szyjemy, pakujemy. Wiemy, że nam ufasz, więc z entuzjazmem w sercu i z piosenką na ustach każdego dnia pracujemy tak, by nigdy nie zawieść Twojego zaufania.

Zespół Nashe
@nashe_bags

cartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram