30 dni na darmowy zwrot na terenie polski
30 DNI NA DARMOWY ZWROT NA TERENIE POLSKI
0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

13 marca, 2023

OSA x NASHE - krótka historia pięknej współpracy

Mimo że Nashe istnieje od czterech lat, wciąż jesteśmy młodą, polską marką i wiele rzeczy robimy po raz pierwszy. Tak było też właśnie ze współpracą z OSĄ - osobistą stylistką, czyli Moniką Jurczyk. Jest to nie tylko doświadczona stylistka, ale i fantastyczna osoba, która nie boi się modowych eksperymentów. Gdy odezwała się do nas z pytaniem o możliwość kooperacji i przedstawiła swój pomysł na torebkę (a nawet - torebki), od razu stwierdziliśmy, że “w to idziemy”! Pozwól, że przedstawimy Ci krótką historię naszej pięknej współpracy - współpracy, która będzie najprawdopodobniej trwać dłużej niż “do pierwszej torebki”!

Współpraca OSA x NASHE - jak to się zaczęło…?

Gdy opisuje się przebieg relacji, często zaczyna się od słów typu: “gdy go/ją poznałam, od razu wiedziałam, że to to”, “to była miłość od pierwszego wejrzenia” itp. 

Jak jednak opisać inny rodzaj relacji, jakim jest relacja biznesowa…? W tym przypadku działania bez zastanowienia, pod wpływem chwili nie zdarzają się już tak często.

Jeszcze zanim zaczęliśmy rozmawiać z OSĄ o możliwości współpracy przy tworzeniu shopper bag OSA x NASHE, miała okazję przetestować nasze torebki i poznać ich jakość. Dlatego też, gdy odezwała się do nas z pytaniem o kooperację, poczuliśmy się zaszczyceni!

Ogólne warunki współpracy ustaliliśmy dość szybko. Od razu było wiadomo, że to OSA jest odpowiedzialna za projekty, my natomiast - realizację.

Co z tego wyszło…? Czytaj dalej, a wszystkiego się dowiesz!

Stworzenie idealnej, skórzanej shopper bag było procesem

Prace nad stworzeniem shopper bag OSA x NASHE trwały niemal pół roku. Braliśmy pod uwagę trzy modele. Z każdego z nich, powstało kilka prototypów. Monika - jako projektantka - wprowadzała na nich zmiany, my je wykonywaliśmy i wysyłaliśmy “do testów”. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na “tę jedyną” - przynajmniej na ten moment - szoperkę z przepięknej, gładkiej skóry.

Jako że wszyscy chcieliśmy, żeby torebka, która powstanie w wyniku naszej współpracy, była klasyczna, ale z modowym twistem, cały proces był dość czaso- i pracochłonny. Wydaje nam się jednak (a i opinie zachwyconych Klientek są tego potwierdzeniem), że warto było czekać!

Shopper bag OSA x NASHE - inspiracje

Inspiracją do projektu shopper bag OSA x NASHE był dla Moniki słowiański warkocz. W połączeniu z surowcem, jakim jest skóra naturalna i dość klasyczną formą, torebka zyskała oryginalny wygląd i “charakter”, które zachwyciły w błyskawicznym tempie tak wiele jej posiadaczek.

Monice bardzo zależało na tym, aby szoperka - mimo większego rozmiaru - była maksymalnie lekka. Dlatego też podjęła decyzję, by nie miała ona podszewki. Dzięki temu skórzana torebka jej projektu i naszego wykonania sama w sobie waży naprawdę niewiele. Mimo to, jest pakowna i wytrzymała, co sprawia, że świetnie sprawdza się także jako torba do pracy.

Współpraca OSA x NASHE - co dalej?

Jak już wspomnieliśmy, z trzech projektów, Monika zdecydowała się finalnie na wybór jednego - shopperki, która jest wciąż dostępna do zakupu w naszym sklepie internetowym.

Czy na tym nasza współpraca się kończy…? Nie wykluczamy kolejnych wspólnych realizacji! Monika ma tyle pomysłów i projektów, że kto wie, co przyniesie przyszłość…

Współpraca z OSĄ była dla nas czystą przyjemnością! To tak przesympatyczna, ciepła i kreatywna osoba, że jesteśmy zawsze otwarci na kolejne wspólne działania. 

Opinie Klientek na temat shopper bag OSA x NASHE są tak pozytywne, że aż chce się realizować więcej projektów tego typu. Mamy nadzieję, że już wkrótce zaskoczymy kolejnymi przedsięwzięciami i pokażemy, że lubimy - i umiemy - współpracować z innymi twórcami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

@nashe_bags

cartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram