30 dni na darmowy zwrot na terenie polski
30 DNI NA DARMOWY ZWROT NA TERENIE POLSKI
0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

17 lutego, 2023

Nashe a społeczna odpowiedzialność biznesu

Jesteśmy szczęściarzami, bo robimy w życiu to, co kochamy. To, że możemy projektować i tworzyć torebki skórzane i dodatki ze skóry naturalnej najwyższej jakości, z dbałością o każdy detal, jest dla nas źródłem ogromnej radości. Mimo że dynamicznie się rozwijamy i mamy coraz mniej czasu na wiele rzeczy, nie zapominamy jednak również o regularnym wspieraniu tych, którzy tego potrzebują. Nieczęsto piszemy gdziekolwiek o akcjach, w jakich bierzemy udział, mimo że społeczna odpowiedzialność biznesu jest nam bardzo bliska. Stwierdziliśmy jednak, że warto pisać o takich inicjatywach, jak chociażby akcje stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, by zainteresować nimi szersze grono odbiorców.

Działania CSR Nashe - SOS Wioski Dziecięce

Zanim napiszemy nieco więcej o akcji stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, w której braliśmy udział, zacznijmy “od początku”. Dowiedz się, jak postrzegamy kwestię, jaką jest społeczna odpowiedzialność biznesu.

Odkąd prowadzimy Nashe, w strategii firmy zawsze staramy się uwzględniać działania na rzecz osób, które potrzebują wsparcia. Nie określamy “sztywno”, w jakich akcjach weźmiemy udział - jest to ustalane na bieżąco. O niektórych inicjatywach dowiadujemy się z SM, o innych - od znajomych. Oprócz tego dostajemy również informacje mailowe i tak też było w przypadku stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Dlaczego SOS Wioski Dziecięce?

W ramach wsparcia stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, przekazaliśmy 4 torebki skórzane Nashe. Zostały one wylicytowane podczas gali charytatywnej, zorganizowanej przez magazyn “Businesswoman & life”. Cały dochód z licytacji został przekazany Stowarzyszeniu oraz jego podopiecznym - dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej.

Zdecydowaliśmy się wesprzeć tę właśnie akcję dlatego, że misja Wiosek Dziecięcych jest nam bardzo bliska. Również marzymy o tym, by każde dziecko mogło dorastać w bezpiecznym środowisku - pełnym miłości, bliskości i szacunku. Z tego względu pomoc dzieciom, znajdującym się nierzadko w ekstremalnie trudnych sytuacjach, jest dla nas kwestią najwyższej wagi.

Pomaganie jest dobre!

Warto pomagać - takie są fakty. Warto wspierać osoby i organizacje, które tego potrzebują oraz dzielić się dobrem, ponieważ ono wraca. Głęboko w to wierzymy i już teraz zastanawiamy się nad wsparciem kolejnych akcji, w których będziemy brać udział w najbliższej przyszłości.

PS Jeżeli sama wspierasz jakąś organizację lub znasz podmiot, który potrzebuje wsparcia, daj znać! Na pewno przyjrzymy się jego działalności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

@nashe_bags

cartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram