Chwosty


Chwosty skórzane do torebek (i nie tylko)!

Długie i krótkie, klasyczne i oryginalne… Chwosty ze skóry naturalnej rewelacyjnie wyglądają do każdej stylowej torebki damskiej. Nadadzą jej unikatowy charakter i jeszcze bardziej modny wygląd!

Skórzanych chwostów nie trzeba jednak zawsze łączyć z torebką - mają one również inne zastosowania. Świetnie sprawdzają się także jako brelok do kluczy czy - jeszcze bardziej oryginalnie - element biżuterii! Ten jeden, niepozorny skórzany dodatek, pozwala na naprawdę wiele - za każdym razem możesz go wykorzystać w innym celu!

W sklepie internetowym Nashe znajdziesz stylowe chwosty ze skóry w wielu kolorach - zarówno tych bardziej, jak i mniej oryginalnych. Tylko od Ciebie zależy to, jaki produkt wybierzesz. Pamiętaj również o możliwości dostosowania ich długości!

Chwost, czy też skórzany brelok, jest często jednym z głównych elementów stylizacji największych modowych influencerów. Nic w tym dziwnego - dzięki niemu każda stylizacja zyska bardziej oryginalny charakter!

Produkt dodany do porównania

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.