Reportaż z pracowni - NASHE Autorskie Torebki Skórzane
Zapraszamy Cię do nashego świata - nashej pracowni kaletniczej. Zobacz, gdzie i jak powstają nashe skórzane torebki damskie - torebki oryginalne i ponadczasowe.
PRACOWNIA, torebki skórzane, oryginalne torebki, torebki damskie
3147
page-template-default,page,page-id-3147,theme-bridge,bridge-core-2.0.5,qode-listing-1.0.8,qode-lms-1.0.2,qode-social-login-1.0.1,qode-news-1.0.5,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-19.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

NASHA PRACOWNIA

Witamy Cię w naszym świecie. Chcemy uchylić Ci rąbka tajemnicy, gdzie i w jaki sposób szyjemy wszystkie produkty, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Zdjęcia z pewnością nie oddadzą w pełni magii naszej małej, przydomowej pracowni kaletniczej. Mamy jednak nadzieję, że choć w części poczujesz jej klimat – tak, jak my, przekraczając jej próg każdego dnia…

Nasza pracownia kaletnicza to miejsce, gdzie wycinamy i szyjemy wszystkie torebki i akcesoria skórzane. Na początku istnienia sklepu byliśmy w stanie sami sprostać ilości składanych zamówień. Z miesiąca na miesiąc ufa nam jednak coraz więcej fantastycznych Klientów, a co za tym idzie – chcąc utrzymać najwyższą jakość, musieliśmy wzbogacić nash Zespół o kolejną osobę. Poszukiwania nie należały do najprostszych, bo wiedzieliśmy, że nasze oryginalne torebki skórzane muszą być tworzone przez wyjątkowego człowieka.

Nie mógł być to jednak ktoś, kto “tylko” szyje. Zależało nam na znalezieniu jednocześnie Kaletnika i Artysty. Po długich poszukiwaniach w końcu znaleźliśmy kogoś, kto idealnie nadaje się do nashej firmy. To Fachowiec, który całego siebie wkłada w proces kreacji każdego produktu z nashego sklepu. Dzięki temu niezależnie od tego, kto szyje zamówioną torebkę czy inne akcesoria skórzane, masz gwarancję otrzymania czegoś wyjątkowego i najwyższej jakości.

Wierzymy, że oglądając te fotografie, poczujesz, ile uwagi i serca wkładamy w proces kreacji każdego naszego produktu. Do każdego zamówienia – niezależnie, czy jest to oryginalna torebka, kosmetyczka czy pasek skórzany podchodzimy indywidualnie. Wiemy, że nam ufasz, więc robimy wszystko, żeby nie zawieść Twojego zaufania.

Nash Zespół