Pielęgnacja


Jak pielęgnować skórę naturalną? To proste!

Masz skórzane produkty, których pielęgnacja spędza Ci sen z powiek? Jeśli tak… z pewnością nie znasz jeszcze Renapur - środka pielęgnacyjnego, który świetnie radzi sobie z impregnacją skóry naturalnej. Jego możliwości są jednak zdecydowanie większe!

Balsam do pielęgnacji skóry naturalnej zapewnia jej ponadto nieprzemakalność oraz chroni przed destrukcyjnym działaniem czynników zewnętrznych. Doskonale podkreśla piękno galanterii skórzanej.

Naturalny balsam do skóry naturalnej nakłada się szybko i prosto. Pozostawia on skórę delikatnie nawilżoną i natłuszczoną. Jest przeznaczony do wszystkich rodzajów miękkich skór naturalnych, charakteryzuje się więc ogromną wszechstronnością. Jeśli zależy Ci na spektakularnym efekcie na Twojej ukochanej galanterii skórzanej, oto najlepszy wybór!

Pamiętaj, żeby zawsze - przed zastosowaniem jakiegokolwiek środka pielęgnacyjnego - dokładnie oczyścić powierzchnię ze skóry naturalnej, a także wykonać test na próbce skóry (w Nashe dołączamy takową do każdego produktu).

Produkt dodany do porównania

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.