Paski


Skórzane paski Nashe - modne, stylowe i trwałe!

Czy i wg Ciebie pasek jest jednym z bardziej istotnych elementów każdej skórzanej torebki damskiej…? Odpowiednio dobrany, nie tylko wygląda świetnie, ale i sprawia, że użytkowanie torebki staje się bardziej komfortowe.

Regulowane paski skórzane Nashe to dodatki, które - dzięki możliwości zmiany długości - możesz nosić na wiele sposobów. Często kobiety decydują się na zakup kilku pasków ze skóry do tej samej torebki, by móc dowolnie je wymieniać. Dzięki temu nawet najbardziej elegancka torebka może stać się bardziej oryginalna i unikatowa! Jakie skórzane paski wolisz? Wąskie czy szerokie? A może preferujesz paski - łańcuszki? U nas znajdziesz je w każdym wariancie!

Pamiętaj, że każdy skórzany pasek Nashe jest stworzony według autorskiego projektu w polskiej pracowni kaletniczej. Najwyższa jakość, dbałość o detale oraz maksymalna precyzja wykonania sprawiają, że to produkt klasy premium, przeznaczony dla nawet najbardziej wymagających kobiet.

Produkt dodany do porównania

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.