Organizery


Skórzany organizer - pojemny, praktyczny i funkcjonalny!

Przyznaj się - ile razy zdarzyło Ci się godzinami szukać w torebce kluczy, dokumentów czy portfela? Teoretycznie doskonale wiesz, gdzie co jest, ale w praktyce bywa różnie…

Doskonale zdając sobie sprawę z tego faktu, stworzyliśmy idealny organizer skórzany do damskich torebek. Zmieści się w nim wszystko to, co najpotrzebniejsze - telefon, dokumenty, portfel, klucze, a nawet więcej! Uszyty z wysokiej jakości skóry groszkowej, zachwyci nawet najbardziej wymagające kobiety! Jest jednocześnie kompaktowy i szalenie pojemny, co stanowi jego ogromną zaletę - jedną z wielu.

Kolejnym atutem organizera ze skóry naturalnej marki Nashe jest jego multifunkcyjność. Mimo że najczęściej używa się go jako “wsad” do torebki skórzanej, jego zastosowanie jest zdecydowanie bardziej wszechstronne. Świetnie sprawdzi się np. podczas podróży, do walizki czy plecaka. Zresztą… to przykład galanterii skórzanej, która dobrze wygląda nawet jako samodzielny produkt!

Ogromnym atutem skórzanego organizera do torebki marki Nashe jest to, że możemy uszyć dla Ciebie produkt idealnie skrojony na miarę Twoich potrzeb. Wystarczy, że podasz nam konkretne wymiary.

Produkt dodany do porównania

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.