W co pakujemy torebki Nashe?

Wyjątkowy produkt zasługuje na odpowiednią oprawę. Dlatego każdą torebkę Nashe otulamy delikatną bibułą, owijamy satynową wstążką i starannie układamy, w skrojonym na miarę przez introligatora, delikatnie perłowym pudełku,  które fantastycznie sprawdzi się także w roli eleganckiego opakowania prezentowego. Na koniec do każdego produktu dodajemy liścik -  kilka miłych słów od siebie, a na Twoją prośbę dla bliskiej Ci osoby dołączymy życzenia.

Jak wysyłamy i ile to kosztuje?


KOSZTY DOSTAWY NA TERENIE POLSKI

ODBIÓR OSOBISTY NASHE 
Gościniec 34 | 93-645 Łódź 

0 zł

PRZESYŁKA KURIERSKA 
DPD

15 zł

PACZKOMAT 
InPost

12 zł

ODBIÓR OSOBISTY True Color by Ann
Dobra 42 | 00-028 Warszawa

 0 zł 

KOSZTY DOSTAWY POZA GRANICAMI POLSKI 

Mieszkasz poza granicami Polski i chciałabyś zamówić produkty Nashe? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a koszt Twojego zamówienia wycenimy indywidualnie.

Mieszkasz w Polsce, ale chciałabyś zrobić prezent komuś bliskiemu, kto mieszka za granicą? Napisz do nas, ustalimy koszty dostawy, a do zamówienia dołączymy liścik z życzeniami.

DANE KONTAKTOWE
mail: office@nashe.pl
tel. 785-072-136

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Nasze torebki od podstaw wykonujemy w Łodzi. To tu w centrum Polski kroimy, szyjemy, pakujemy i stąd wysyłamy produkty Nashe w świat. Czas realizacji zamówień 'standardowych' to max. 16 dni roboczych. W przypadku toreb 'na zamówienie' czas realizacji projektu ustalamy indywidualnie.

Produkt dodany do porównania

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.