Subiektywnie o pracowni, w której powstają produkty Nashe

Pamiętaj! Zakład pracy Twoim drugim domem. To PRL-owskie hasło idealnie pasuje do opowieści o pracowni kaletniczej Nashe, bo gdy za bardzo pochłonie nas papierkowa robota, tęsknimy za tym miejscem tak, jak tęskni się za domem podczas długiego pobytu na obczyźnie. W domu najlepiej!

W naszej pracowni panuje niepowtarzalny charakter. Wspaniałe skóry naturalne wypełniają wnętrze kolorami i obłędnym zapachem. Dookoła dumnie prezentują się wykroje, a z półek zerkają prototypy torebek. Srebrne okucia odbijają światło, tworząc dookoła wspaniały teatr błysków. Gorąca czerwień materiału na podszewki podnosi temperaturę. Maszyny terkoczą wesoło. Metalowe narzędzia dźwięcznie podskakują na drżących od ich pracy kaletniczych stołach. Nożyczki zawsze są nie na swoim miejscu, a z głośników nieustannie rozbrzmiewa muzyka: 

Birds flying high you know how I feel
Sun in the sky you know how I feel
Breeze driftin' on by you know how I feel
It's a new dawn
It's a new day
It's a new life for me yeah
And I'm feeling good ...

W Łodzi projektujemy, wycinamy, szyjemy, pakujemy. Wiemy, że nam ufasz, więc z entuzjazmem w sercu i z piosenką na ustach każdego dnia pracujemy tak, by nigdy nie zawieść Twojego zaufania. 

Zespół Nashe

Produkt dodany do porównania

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników. Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.